DÍJUGRATÓ VERSENY, MEGYEI DÖNTŐ IDŐPONTJA:

2015. február 14-én Ravazdon álltak helyt

a 4 fordulós lovas gyermekügyességi

versenysorozat 3. fordulójában.

Eredmények itt....

Szarvaskend Szabó Tanya 2. forduló

2015. január 17-én Szarvaskenden a Szabó tanyán álltak helyt Nomádia és az Ajkai Lovas és Hagyományőrző Egyesület lovasai a 4 fordulós lovas gyermekügyességi versenysorozat 2. fordulójában.
-Vezetőszárban Földing Ádám bizonyult a legjobbnak!
-Futószár 1-ben: Tili Nóra, Tili Otília, Szegedi Dominik, Földing Ádám indult!
-D1 díjlovas versenyszámban: Weisz Panna és Kókai Bálint
-E8 programban: Bolbos Laura és Jánosi Barbara indult
-Kezdő ügyességiben: Kern Emília, Weisz Panna és Gombás Gréta, aki a III. helyet szerezte meg.
-Haladó ügyességiben: Weisz Panna, Csánitz Laura, Kókai Bálint, Ódor Luca, Gombás Gréta, Bolbos Laura és Molnár Regina, aki a versenyszámot nyerte
-Díjugratás 50-60 cm: Vasáros Fanni I. helyen, Csánitz Laura II. helyen végzett
-Díjugratás 60-70 cm: Vasáros Fanni I. helyen végzett
-Díjugratás 80-90 cm: Nagy Evelin II. helyen végzett 1tized másodperccel lemaradva az I. helyről

Mindenkinek gratulálunk, ÜGYESEK VAGYTOK!

Új boxok készültek, bármikor fogadunk lovakat.

Használja ki fedeles lovardánk adta lehetőséget.

Érdeklődni Pék Gyulánál: 06/30/9564321-es telefonszámon

Szarvaskendi verseny eredményei itt...

Nagy sikerű lovas ügyességi verseny Nomádiában

A több megyét érintő (Veszprém, Vas és Győr-Moson Sopron) Lovasegyesületek kezdeményezésével elindított téli gyermek ügyességi lovas versenysorozat első fordulóját elmúlt szombaton, december 6-án rendezték Nomádiában.

A vártnál is többen érkeztek a rendezvényre, ahol mind a résztvevők, mind a nézők egész napon át hősiesen kitartottak a zord időjárás ellenére. A lovasok több versenyszámban mérték össze tudásukat, vezetőszáras, futószáras, díjlovas, ügyességi és díjugrató számokban. Ezek a gyakorlatok lehetőséget adtak már a legfiatalabbak korosztály részére is, hogy rajthoz állhassanak és megszerezzék egyik első verseny-élményüket. A vezető- illetve futószáras feladatokban a legfiatalabb versenyzők 5 évesek voltak.

A kitartást és a versenyzést talán megkönnyítette Nomádia Mikulása, aki gyereknek, felnőttnek szaloncukrot osztogatott a zsákjából.